Prišlo pozvanie na pracovný pohovor a vy máte oduševnenie, úprimnú motiváciu a obrovskú chuť pracovať na tejto pozícii, ale neviete, ako toto všetko správne a presvedčivo komunikovať potenciálnemu zamestnávateľovi?

 Chýbajú vám pevné body, o ktoré sa môžete oprieť, povedomie o tom, čo povedať, čo naopak nepovedať, čo si zamestnávateľ všíma a zisťuje svojimi otázkami?

Sú pre vás pracovné pohovory stresujúcou záležitosťou na ceste za vašou vytúženou prácou?

Cítite sa neisto a stratení v procese prípravy? Neviete, čo zamestnávateľa naozaj zaujíma a na aké oblasti zamerať svoju prípravu?

Máte za sebou neúspešné pohovory a bojíte sa, že tomu tak bude aj tento krát?

Nemusí to tak byť!

Mám pre vás pomocníka, ktorý vám v procese prípravy pomôže a prevedie hlavnými zákonitostiam pracovného pohovoru. A to tak, že ich budete vedieť preniesť do každého ďalšieho výberového procesu. Pochopíte zmysel pracovných pohovorov a aplikujete ho do svojho života, kedykoľvek budete stáť pred výberovou komisiou.

Zostavila som pre vás stratégiu, pomocou ktorej sa na pohovor pripravíte. Raz a navždy pochopíte zmysel a význam pohovorov a nebudú pre Vás ani v budúcnosti strašiakom ale naopak, zvládnete ich v pohode a odnesiete si z nich podstatné informácie. 

Zároveň, aj vy firme odovzdali presne tie informácie, ktoré ju na Vás zaujímajú a ktoré hľadá.  

Svoje skúsenosti s vami zdieľam v eBooku „Zmysluplné pracovné pohovory“.

Pracovné pohovory sú súčasťou môjho života. Absolvovala som ich niekoľko stoviek z pohľadu „tej druhej strany”, zo strany zamestnávateľa a tiež z pozície kandidátky. Ako kandidátke sa mi v 90% percentách pohovorov darilo, ponuky prichádzali a ja som zbierala cenné skúsenosti a príležitosti. V tom čase som za tým nehľadala žiadnu superschopnosť, ktorá mi dopomohla k tomu, aby z množstva prihlásených uchádzačov vybrali práve mňa.

Až do roku 2019. Vtedy som sa v rámci personalistiky začala intenzívne venovať predovšetkým náboru kandidátov v automotive segmente. Dovtedy som pracovala na pozíciách personalistky v medzinárodnom korporátnom prostredí ako aj v jednej z najväčších výrobných spoločností zameraných na výrobu obuvi na Slovensku.

S príchodom novej práce som si začala viac ako kedykoľvek predtým uvedomovať, že úspech na pohovore nie je samozrejmosť (aj napriek úžasným skúsenostiam uvedených v životopise).


Čo sa po prečítaní eBooku naučíte?

Budete si vo výberovom procese viac veriť a dôverovať svojej motivácii a schopnostiam, ktoré budú prínosom aj pozícii samotnej. Budete ich vedieť jasne sformulovať aj pred zamestnávateľom a podporiť tak svoju pozíciu ideálneho kandidáta.

Budete vedieť, čo zamestnávateľov zaujíma, čo sa chcú dozvedieť na pracovnom stretnutí, ktoré pocity nechať za dverami pohovorovej miestnosti a ktoré naopak vziať so sebou a nebáť sa ich prejaviť.

Budete vedieť zadefinovať, kde sa aktuálne nachádzate po svojej profesijnej stránke. Budete si vedieť urobiť audit svojich schopností vo vzťahu k obsadzovanej pozícii a ako o nich hovoriť pred zamestnávateľom.

K eBooku dostane odomňa darček

Pracovný zošit

Parcovný zošiť vo formáte word, kde si budete môcť postupne zaznamenávať celú vašu prípravu.

Reference

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer malesuada. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Sed convallis magna eu sem. Integer in sapien. Curabitur sagittis hendrerit ante. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec iaculis gravida nulla. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Etiam egestas wisi a erat. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Fusce tellus.
John Doe
Designer

Aliquam erat volutpat

In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio bibendum justo, vel imperdiet sapien wisi sed libero. Morbi scelerisque luctus velit. Etiam egestas wisi a erat. Vivamus luctus egestas leo. Fusce nibh. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Maecenas lorem. Etiam quis quam.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. In enim a arcu imperdiet malesuada. Sed convallis magna eu sem. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna.

Nulla quis diam. Integer pellentesque quam vel velit. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum.