fbpx

Prišlo pozvanie na pracovný pohovor a vy máte oduševnenie, úprimnú
motiváciu a obrovskú chuť pracovať na tejto pozícii,
ale neviete, ako toto všetko správne a presvedčivo komunikovať
potenciálnemu zamestnávateľovi?

Nemusí to tak byť!

Mám pre vás pomocníka, ktorý vám v procese prípravy pomôže a prevedie hlavnými zákonitostiam pracovného pohovoru. A to tak, že ich budete vedieť preniesť do každého ďalšieho výberového procesu. Pochopíte zmysel pracovných pohovorov a aplikujete ho do svojho života, kedykoľvek budete stáť pred výberovou komisiou.

Zostavila som pre vás stratégiu, pomocou ktorej sa na pohovor pripravíte. Raz a navždy pochopíte zmysel a význam pohovorov a nebudú pre Vás ani v budúcnosti strašiakom ale naopak, zvládnete ich v pohode a odnesiete si z nich podstatné informácie.  

Svoje skúsenosti s vami zdieľam v eBooku „Zmysluplné pracovné pohovory“.

Čo sa u vás po prečítaní eBooku zmení?

Budete

si vo výberovom procese viac veriť a dôverovať svojej motivácii a schopnostiam, ktoré budú prínosom aj pozícii samotnej. Budete ich vedieť jasne sformulovať aj pred zamestnávateľom a podporiť tak svoju pozíciu ideálneho kandidáta.

Budete

vedieť, čo zamestnávateľov zaujíma, čo sa chcú dozvedieť na pracovnom stretnutí, ktoré pocity nechať za dverami pohovorovej miestnosti a ktoré naopak vziať so sebou a nebáť sa ich prejaviť.

Budete

vedieť zadefinovať, kde sa aktuálne nachádzate po svojej profesijnej stránke. Budete si vedieť urobiť audit svojich schopností vo vzťahu k obsadzovanej pozícii a ako o nich hovoriť pred zamestnávateľom.

Prečo by som vám mala radiť práve ja?

Som Petra Sujová a pracujem ako recruiterka. Pracovné pohovory sú súčasťou môjho života. 

Počas mojej cesty som mala možnosť zrealizovať niekoľko stoviek pracovných pohovorov a stretnúť sa s kandidátmi na rôzne typy pozícii. Špecializovala som sa na oblasť technických inžinierskych pozícii do vývoja a výroby produktov, logistiky, kvality, ekonomické či administratívne pozície. Taktiež som obsadzovala pozície priamo do výroby automotive produktov, ako sú nastavovači, montážni operátori, zmenoví majstri či skladníci. Naučila som sa, aké schopnosti a kvality manažéri na kandidátoch na rôzne typy pozícii hľadajú a že úspech na pohovore nie je samozrejmosť.

Priala som si mať možnosť našepkávať správne odpovede kandidátom, alebo im vedieť naznačiť, čo povedať a čo nie. Veď ich skúsenosti mohli byť tak zaujímavé a stačilo by ich „len“ vhodne odprezentovať. Vynárali sa otázky, čím to je, že niekto je na pohovore ako ryba vo vode, niekto úplne pohorí, aj napriek krásnemu profilu a skúsenostiam v životopise.  

Chcem vás preto pomôcť odstrániť zbytočné bariéry, ktoré vám blokujú prejaviť sa v najlepšom svetle pred potenciálnym zamestnávateľom. Poupraviť vnímanie pracovných pohovorov a naladiť sa na tú správnu vlnovú dĺžku. Viem, aký je to pocit byť v práci, ktorá vás napĺňa a viete sa v nej realizovať. Chcem vám preto na tejto ceste pomôcť. 

 

Čo v eBooku nájdete?

Všetky informácie sú prehľadne usporiadané, nazrite do obsahu eBooku:

Ako darček vám k eBooku pribalím aj niečo navyše

Pracovný zošit
v hodnote
5,00 € zdarma

Čo to je?

Pracovný zošit vo formáte Word, ktorý bude vaším pomocníkom počas celeho čítania eBooku. Budete si môcť do neho postupne zaznamenávať odpovede na jednotlivé časti úloh.  

Urobíte si do neho celú prípravu na pohovor, zaznamenáte si aktuálny stav, kde sa nachádzate a kam sa chcete posunúť. Čo je vaša motivácia pre daného zamestnávateľa a pozíciu, ako aj váš profesný príbeh. Tým, že je vo formáte Word, budete mať k dispozícii nekonečný priestor na vaše myšlienky 🙂 

Tento pracovný zošit má samostatne hodnotu 5,00 €, ale v kombinácii s eBookom ho získavate zdarma.

Cena eBooku je 29 €

Na spolu 138 stranách vám prinášam komplexný pohľad na pracovné pohovory spolu so stratégiou prípravy a množstvom užitočných tipov a rád. 

Všetko spolu na jednom mieste. 

V procese prípravy, nekonečnom googlení na internete vám môj sprievodca pracovnými pohovormi ušetrí veľké množstvo času. Môžete ísť vlastným tempom, v čase, kedy to bude vyhovovať vám. Pochopíte význam pracovných pohorov, reálne sa na pracovný pohovor pripravíte so zameraním na najdôležitejšie body, ktoré zamestnávateľa zaujímajú.

Vďaka príprave zistíte aj veľa vecí o sebe, svojom smerovaní, kariérnych cieľoch. Všetko toto vám pomôže na vaše ceste za prácou, ktorá vám ich pomôže naplniť. A táto hodnota sa nedá vyčísliť v peniazoch. 

Možno si hovoríte, že tieto informácie nájdete aj inde a zadarmo.  Áno, nájdete.  Ale len v tomto eBook ich nájdete na jednom mieste. Ušetríte si tak desiatky hodín surfovaním na internete, ktoré by ste inak mohli venovať niečomu omnoho plodnejšiemu 🙂

Čo teda kúpou eBooku Zmysluplné pracovné pohovory získate:

Garancia vrátenia peňazí

Ak však po prečítaní eBooku zistíte, že nesplnil vaše očakávania, môžete mi do 14. dní od zakúpenia napísať a ja vám vrátim peniaze v plnej výške späť. 

Jedinou podmienkou je napísať, prečo eBook vraciate.

Čo o eBooku povedali čitatelia?

"eBook je napísaný príjemným fontom, použité pekné farby, ktoré pri čítaní nie sú rušivé (skôr ukľudňujúce). Pri čítaní som mala pocit, ako by si mi to hovorila priamo ty (neviem, či je to tým, že ťa poznám). Jasne zrozumiteľne napísané do ľudskej reči. S použitím príkladov pre lepšiu predstavu. S možnosťou písania si poznámok k lepšej príprave na pohovor, čiže praktická pomôcka. S pár vecami /situáciami som sa stretla pri pohovore a môžem len potvrdiť tvoje rady. Celkovo je eBook dobrá pomôcka na prípravu na pohovor. Asi to bude chcieť pokračovanie 😉"
Miroslava Žuborová
"Napriek tomu, že ide o problematiku, ku ktorej sa dá nájsť veľa článkov na internete, toto spracovanie prináša nový pohľad na tému pohovorov. Ebook je písaný veľmi príjemným štýlom pripomínajúci rozhovor blízkych priateľov. Jednotlivé témy sú detailne spracované a nútia čitateľa premýšľať nad svojimi kvalitami a sebaprezentáciou. Najviac však oceňujem integrovanú praktickú časť,kde si priamo môžem zapísať odpovede na otázky, vyjasniť si svoje ciele, motivácie, zručnosti a tým zavŕšiť úspešnú prípravu na pohovor."
Jana Plšeková

Už na nič nečakajte a objednajte si eBook Zmysluplné pracovné pohovory.

Vášho sprievodcu pracovným pohovorom a vašou prípravou môžete mať

v cene 29,00 €.