E-book

Zmysluplné pracovné pohovory

Prišlo pozvanie na pracovný pohovor a vy máte oduševnenie, úprimnú motiváciu a obrovskú chuť pracovať na tejto pozícii, ale neviete, ako toto všetko správne a presvedčivo komunikovať potenciálnemu zamestnávateľovi?

Mám pre vás pomocníka, ktorý vám v procese prípravy pomôže a prevedie hlavnými zákonitostiam pracovného pohovoru. A to tak, že ich budete vedieť preniesť do každého ďalšieho výberového procesu. Pochopíte zmysel pracovných pohovorov a aplikujete ho do svojho života, kedykoľvek budete stáť pred výberovou komisiou.

29,- €

E-book je pre vás, ak riešite tieto témy:

Nemusí to tak byť!

Pracovný pohovor by mal dávať zmysel obom stranám.

Mal by to byť dialóg, počas ktorého vyhodnotíte zmysluplnosť budúcej spolupráce. Často však spolu rozprávame cudzou rečou (niekedy dokonca aj doslovne), ktorá neprispieva k efektivite pohovoru. Výsledkom je, že nezískame potrebné informácie, nerozumieme čo sa sleduje otázkami a vlastne z celého pohovoru si odnášame zmiešane pocity.

Mojou dlhodobou víziou sú sebavedomí kandidáti – v zmysle vedomého prístupu k svojej hodnote a kvalitám, ale aj k svojim rezervám. Takí, ktorí sú rovnocenným partnerom na pohovore, takí, ktorí vedia, po aké informácie si prišli a aké informácie potrebujú odovzdať zamestnávateľovi. Preto v celej mojej práci rezervujem kandidátom rovnocenné miesto počas celej dĺžky výverového procesu a zameriavam sa na spoluprácu s jednotlivcami či skupinami kandidátov.

Zostavila som pre vás stratégiu, pomocou ktorej sa na pohovor pripravíte. Raz a navždy pochopíte zmysel a význam pohovorov a nebudú pre Vás ani v budúcnosti strašiakom ale naopak, zvládnete ich v pohode a odnesiete si z nich podstatné informácie.

Stratégia je založená na postupnom spoznávaní seba ako kandidáta či kandidtátku ku konkrétnej obsadzovanej pozícii. Prevediem vás postupne procesom prípravy, počas ktorého nadobudnete istotu prameniacu nie z externého prostredia, ale z vás.

Čo sa u vás po prečítaní e-booku zmení?

Budete

si vo výberovom procese viac veriť a dôverovať svojej motivácii a schopnostiam, ktoré budú prínosom aj pozícii samotnej. Budete ich vedieť jasne sformulovať aj pred zamestnávateľom a podporiť tak svoju pozíciu ideálneho kandidáta.

Budete

vedieť, čo zamestnávateľov zaujíma, čo sa chcú dozvedieť na pracovnom stretnutí, ktoré pocity nechať za dverami pohovorovej miestnosti a ktoré naopak vziať so sebou a nebáť sa ich prejaviť.

Budete

vedieť zadefinovať, kde sa aktuálne nachádzate po svojej profesijnej stránke. Budete si vedieť urobiť audit svojich schopností vo vzťahu k obsadzovanej pozícii a ako o nich hovoriť pred zamestnávateľom.

Čo v e-booku nájdete?

Všetky informácie sú prehľadne usporiadané, nazrite do obsahu e-booku:

"Napriek tomu, že ide o problematiku, ku ktorej sa dá nájsť veľa článkov na internete, toto spracovanie prináša nový pohľad na tému pohovorov. Ebook je písaný veľmi príjemným štýlom pripomínajúci rozhovor blízkych priateľov. Jednotlivé témy sú detailne spracované a nútia čitateľa premýšľať nad svojimi kvalitami a sebaprezentáciou. Najviac však oceňujem integrovanú praktickú časť,kde si priamo môžem zapísať odpovede na otázky, vyjasniť si svoje ciele, motivácie, zručnosti a tým zavŕšiť úspešnú prípravu na pohovor."

Jana Plšeková
5/5

Prečo by som vám mala radiť práve ja?

Počas mojej praxe recruiterky som mala možnosť zrealizovať a viesť niekoľko stoviek pracovných pohovorov a stretnúť sa s kandidátmi na rôzne typy pozícii.

Špecializovala som sa na technické inžinierske pozície do vývoja a výroby produktov, logistiky, kvality, ekonomické či administratívne pozície. Taktiež som obsadzovala pozície priamo do výroby automotive produktov, ako sú nastavovači, montážni operátori, zmenoví majstri či skladníci.

Vďaka stovkám hodín strávených na pohovore som sa naučila, čo funguje a čo nie. Zároveň viem, aké schopnosti a kvality manažéri na kandidátoch na rôzne typy pozícii hľadajú.

 

Neskôr som si uvedomila, že len uspieť na pracovnom pohovore z dlhodobého hľadiska nestačí. Rovnako ako príklady z môjho osobného života, tak aj rozhovory s kandidátmi ma uistili v tom, že je potrebné investovať čas a energiu do pozícií, ktoré sú predovšetkým v súlade s vašimi silnými stránkami a životnými hodnotami. 

Na spolu 138 stranách vám prinášam komplexný pohľad na pracovné pohovory spolu so stratégiou prípravy a množstvom užitočných tipov a rád. 

Všetko spolu na jednom mieste. 

V procese prípravy, nekonečnom googlení na internete vám môj sprievodca pracovnými pohovormi ušetrí veľké množstvo času. Môžete ísť vlastným tempom, v čase, kedy to bude vyhovovať vám. Pochopíte význam pracovných pohorov, reálne sa na pracovný pohovor pripravíte so zameraním na najdôležitejšie body, ktoré zamestnávateľa zaujímajú.

Vďaka príprave zistíte aj veľa vecí o sebe, svojom smerovaní, kariérnych cieľoch. Všetko toto vám pomôže na vaše ceste za prácou, ktorá vám ich pomôže naplniť. A táto hodnota sa nedá vyčísliť v peniazoch. 

Ako darček vám k eBooku pribalím aj niečo navyše

Pracovný zošit
v hodnote
5,00 € zdarma

Čo to je?

Pracovný zošit vo formáte Word, ktorý bude vaším pomocníkom počas celeho čítania e-booku. Budete si môcť do neho postupne zaznamenávať odpovede na jednotlivé časti úloh.  

Urobíte si do neho celú prípravu na pohovor, zaznamenáte si aktuálny stav, kde sa nachádzate a kam sa chcete posunúť. Čo je vaša motivácia pre daného zamestnávateľa a pozíciu, ako aj váš profesný príbeh. Tým, že je vo formáte Word, budete mať k dispozícii nekonečný priestor na vaše myšlienky 🙂 

Tento pracovný zošit má samostatne hodnotu 5,00 €, ale v kombinácii s e-bookom ho získavate zdarma.

Možno si hovoríte, že tieto informácie nájdete aj inde a zadarmo.  Áno, nájdete.  Ale len v tomto eBook ich nájdete na jednom mieste. Ušetríte si tak desiatky hodín surfovaním na internete, ktoré by ste inak mohli venovať niečomu omnoho plodnejšiemu 🙂

Čo teda kúpou e-booku Zmysluplné pracovné pohovory získate:

Garancia vrátenia peňazí

Ak však po prečítaní e-booku zistíte, že nesplnil vaše očakávania, môžete mi do 14. dní od zakúpenia napísať a ja vám vrátim peniaze v plnej výške späť. 

Jedinou podmienkou je napísať, prečo eBook vraciate.

Už na nič nečakajte a objednajte si e-book Zmysluplné pracovné pohovory.

Vášho sprievodcu pracovným pohovorom a vašou prípravou môžete mať

v cene 29,00 €.