eBook zdarma
Predtým ako dáte výpoveď v súčasnej práci

Stojíte pred rozhodnutím či zmeniť prácu a nie ste si istý, či je to v aktuálnej dobe správne rozhodnutie? 

Tento e-book je určený pre všetkých z vás, ktorí cítia, že v súčasnej práci to nie je to pravé orechové a ohliadajú sa po zmene.

Počas praxe recruiterky som počula veľké množstvo motivácii ku zmene, často bez vízie v dlhodobom horizonte. Niektoré rozhodnutia urobiť zmenu boli zrealizované v nevhodnom čase na základe impulzívnych rozhodnutí.

Či bude zmena v rámci súčasnej firmy alebo mimo nej, je dôležité túto zmenu dobre zvážiť a premyslieť si čo chcem a čo hľadám.

Stačí zadať vaše meno a e-mailovú adresu a eBook vám automaticky príde do vašej e-mailovej schránky.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Petra Sujová, IČO: 53899466 so sídlom Veľkolehotská cesta 2994/6, 97101 Prievidza) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, které vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním, potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších newsletterov odo mňa, ktoré sa budú týkať súvisiacej témy.  Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.