Čo o mojej práci hovoria klienti

Ahoj Peti, chcela by som s tebou touto cestou zdieľať super správu, dnes som bola prijatá do nového zamestnania na pozíciu Accounting Analyst. Budem robiť prevažne z domu s občasnou návštevou kanceláre v BA, platovo je to tiež lepšie než som si priala, takže sa fakt teším. Touto cestou ti veľmi pekne ďakujem za tvoje cenné rady a usmernenia, ktoré mi nepochybne pomohli s prípravou na pohovor. Určite budem tvoje služby odporúčať ďalej. Ešte ma čaká tá jedna nepríjemná vec, a to dať v aktuálne práci výpoveď, tak mi drž palce. Ešte raz ĎAKUJEM.
Spokojná klientka
Spätná väzba po konzultácii venovanej príprave na pracovný pohovor
Bolo to veľké nové spoznanie a poznanie, ktoré mi dalo veľa. Pohovor ako som Vám spomínala pozostával z dvoch častí: písomnej a ústnej. V písomnej sa mi podarilo stratiť nejaký ten bodík, ale postúpila som do druhej časti pohovoru, kde bola prítomná sedem členná odborná komisia a čisto ako na štátniciach, všetko na báze odbornosti. Bolo nás 10 uchádzačov. Odchádzala som so zmiešanými pocitmi, no, ale hneď ráno na druhý deň zavolali, že som bola úspešná a že ma vybrali spomedzi uchádzačov. Tak sa teším. Ešte raz ĎAKUJEM.
Klientka Martinka
Spätná väzba po konzultácii venovanej príprave na pracovný pohovor
Ďakujem za profesionálny a ľudský pristup ri riešený dilemy, ktorá postihne snáď každého aspoň raz v živote. Ďakujem za hĺbkový vhľad a analýzu dvoch pracovných možnosti, ich plusy a mínusy, výhody terajšie, výhody do budúcnosti plus zosúladenie s osobným životom. Peťka prišla s otázkami, ktoré by ma v súvislosti so zmenou práce nikdy na napadli, pritom boli tak veľmi dôležité. Ak nemáte jasno a váhate s poradenstvom určite neváhajte. Po rozhovore budete odchádzať spokojný...., spokojný so sebou, s rozhodnutím a energiou začať niečo nové alebo ostať verný starému alebo sa vám otvoria nové obzory, tak ako mne. Veľká vďaka Peťka!
Mária Matlovičová
Konzultácia o možnostiach ďalšieho profesijného uplatnenia
Som vďačná za nečakaný kontakt na pani Petru. Absolvovala som veľmi príjemný rozhovor s empatickou profesionálkou - skúsenou personalistkou. Výsledkom našich ďalších konzultácií bola nová forma môjho zastaralého životopisu. Teraz spĺňa aktuálne požiadavky. Určite bude benefitom pre moje budúce pracovné aktivity.
Dana Vandlíčková
Spolupráca pri príprave životopisu, ktorý zvýrazní Dankine kvality a hodnotu
Bolo to veľmi vzájomne príjemne a energické stretnutie. Po veľmi dlhej dobe som dostala príležitosť odprezentovať sa, tým pádom na nečisto si precvičiť, aké by to bolo na skutočnom pracovnom pohovore. Uvedomila som si, že ostať v automobilovom priemysle mi može v súčasnej dobe priniesť veľa pozitív a prínosov. Taktiež dôležité je mať životopis šitý na mieru vo vzťahu k danej pozícii. Táto skúsenosť otvorila vo mne viacero otázok. Je nesmierne dôležité, aby som si uvedomila aj svoje silné stránky, ako aj vedela zadefinovať, kde pridať. A v neposlednom rade, aj keď dajme tomu na pracovnom pohovore neuspejem z rôznych dôvodov, vždy je fajn, ponechať si zadné vrátka a ostať s personalistom v priateľskom kontakte. Svet sa meni a človek nikdy nevie, kedy príde jeho chviľa 😉
Katarína Štofková
Konzultácia o možnostiach po návrate z rodičovskej dovolenky do práce.
Vďaka Petre mám životopis, ktorý je na prvý pohľad úžasný a s radosťou ho pošlem kamkoľvek bude treba. Pred konzultáciou s ňou to bol 11 rokov zastaraný elaborát. Som šťastná, že v čase, kedy som svoj životopis potrebovala k jednej spolupráci, mi prišla do cesty práve Petra. Veľmi milým, priateľským a citlivým spôsobom mi dala úprimnú spätnú väzbu. Upozornila ma na aktuálne trendy v príprave životopisu, na čo si mám dávať pozor, čo vyzdvihnúť, čo nie je potrebné a zároveň mi dala tipy, ako graficky stvárniť nielen celý životopis, ale aj zmeny pracovných pozícií u jedného zamestnávateľa. Predtým som prípravu životopisov neznášala a vďaka Petre som sa do toho zamilovala.
Katarína Ožvoldová
Spolupráca pri príprave životopisu, ktorý zvýraznil Katkine kvality a hodnotu
Na konzultáciu s Petrou som sa veľmi tešila. Aj keď som ju videla iba raz (v online diskusii na fb o silných a slabých stránkach), istým spôsobom som cítila, že jej môžem dôverovať. Pred uskutočnením konzultácie som jej teda zaslala svoj životopis. Mojou "objednávkou" u Petry bolo nahliadnuť na moj profesný profil "zhora". Teda objektívne posúdiť, ako by som vyzerala na pracovnom pohovore s mojim CV. Inak povedané: ako som na tom profesne optikou personalistu. Nakoľko som si prešla v práci kadečím, trochu som sa vo svojom CV strácala. Petra mi ľudskou rečou zhodnotila nie len CV, ale najmä mňa, ako človeka. Vyzdvihla môj potenciál, ktorý tam zbadala a praktickými príkladmi (aj na základe vlastnej skúsenosti) mi ukázala, ako si upraviť CV tak, aby o mne vypovedalo moje kvality žiadaným smerom. Veľmi som ocenila jej úprimný záujem a ľudský prístup. Nesústredila sa len na formálnu, či vizuálnu úpravu životopisu, ale venovala sa predovšetkým obsahu, výpovednej hodnote CV ako celku = mňa ako človeka. Ako osobnosti, ktorá sa VYVÍJA v pracovnom procese a tvorí si tak vlastnú identitu. Ďakujem Vám Peťka, že ste mi venovala svoj čas, dôveru (príklady z vlastného života), ale hlavne za impulz zamyslieť sa nad svojím pracovným smerovaním, na chvíľu sa zastaviť a upratať si to, v čom som najlepšia, čo mi prináša radosť a teda, ktorým smerom sa uberať. V životopise sa identifikujeme, preto je podľa mňa potrebné sa o neho starať (aj takto pomocou profesionálov v oblasti personalistiky). Prečo? Aby sme sa nemuseli hanbiť za osobu, ktoru CV reprezentuje. Všetkým čo to čítaju a niekedy sa strácajú vo svojom pracovnom svete, by som odporúčila minimálne jeden rozhovor s Vami Peťka. Ešte raz veľká vďaka a prajem veľa pracovných a súkromných úspechov a hlavne radosť v duši.
Mária
Konzultácia o ďalšom kariérnom smerovaní a neobmedzených možnostiach, ktoré má Majka k dispozícii
Potrebovala som pomôcť pri príprave na pohovor. Každý pohovor je iný a niekedy sa v tom človek stráca a tak som Peťku neváhala osloviť. Peťke som poslala svoj životopis spolu s náplňou práce a hneď som dostala 2 úlohy. Spolu sme si prešli všetky typické otázky z pohovoru, čo mi pomohlo nabrať väčšiu istotu pri samotnom pohovore. A aj do budúcnosti viem, ako sa pripraviť na ďalšie pohovory.
Liliana Zlúkyová
Spolupráca pri príprave na pracovný pohovor
Nemala som skoro vôbec predstavu, čo by mal dobre napísaný životopis obsahovať. Petra ma naviedla, usmernila a aktívne komunikovala so mnou kedykoľvek som potrebovala. Výsledkom bol kvalitne napísaný životopis, motivačný list a následný pozitívny ohlas po pracovnom pohovore 🙂
Martina Miklošková
Spolupráca pri zostavení kvalitného životopisu a motivačného listu
eBook je napísaný príjemným fontom, použité pekné farby, ktoré pri čítaní nie sú rušivé (skôr ukľudňujúce). Pri čítaní som mala pocit, ako by si mi to hovorila priamo ty (neviem, či je to tým, že ťa poznám). Jasne zrozumiteľne napísané do ľudskej reči. S použitím príkladov pre lepšiu predstavu. S možnosťou písania si poznámok k lepšej príprave na pohovor, čiže praktická pomôcka. S pár vecami /situáciami som sa stretla pri pohovore a môžem len potvrdiť Petrine rady. Celkovo je eBook dobrá pomôcka na prípravu na pohovor. Asi to bude chcieť pokračovanie...
Miroslava Žuborová
Referencie na eBook Zmysluplné pracovné pohovory
Napriek tomu, že ide o problematiku, ku ktorej sa dá nájsť veľa článkov na internete, toto spracovanie prináša nový pohľad na tému pohovorov. Ebook je písaný veľmi príjemným štýlom pripomínajúci rozhovor blízkych priateľov. Jednotlivé témy sú detailne spracované a nútia čitateľa premýšľať nad svojimi kvalitami a sebaprezentáciou. Najviac však oceňujem integrovanú praktickú časť,kde si priamo môžem zapísať odpovede na otázky, vyjasniť si svoje ciele, motivácie, zručnosti a tým zavŕšiť úspešnú prípravu na pohovor.
Jana Plšeková
Referencie na eBook Zmysluplné pracovné pohovory