Buď si istá návratom do práce z materskej dovolenky

VIDEOnávod

Zabezpečte si malými ale premyslenými krokmi väčšiu pohodu a istotu pri návrate z materskej dovolenky späť do pracovného kolobehu.

Natočila som pre vás video v trvaní 38 minút, ktoré si môžete pustiť kdekoľvek a pri akejkoľvek činnosti. Naštartuje u vás proces zmeny – prípravy na pohodový návrat do pracovného života. 

5 tipov na čo sa zamerať pri definovaní stratégie zmeny práce, reflexie materskej dovolenky, organizovania návratu do práce a samotného pohovoru.

A to všetko zDARma 🙂 

Čo všetko mám pre vás vo videu pripravené? O čom budeme hovoriť? 
Stačí zadať vaše meno a e-mailovú adresu a video vám automaticky príde do vašej e-mailovej schránky.

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem (Petra Sujová, IČO: 53899466 so sídlom Veľkolehotská cesta 2994/6, 97101 Prievidza) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, které vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním, potrebným pre zaslanie videa a ďalších newsletterov odo mňa, ktoré sa budú týkať súvisiacej témy.  Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maili.