S Luckou Kaplánovou o založení úspešnej značky prírodnej kozmetiky MUSK

V rámci 5. dielu seriálu „Kariérna kaviareň“, sme privítali Lucku Kaplánovú, zakladateľku značky prírodnej kozmetiky MUSK – Mydlárne u slečny Kaplánovej.

S Luckou sme sa rozprávali najmä o tom, aká bola jej cesta od chemičky k podnikateľke v oblasti výroby prírodnej kozmetiky. Môžete sa tešiť na inšpiratívne rozprávanie s praktickými tipmi, ktoré Lucke pomohli povýšiť svoju vášeň na podnikanie.

Lucka sa s nami podelila o jej pohľad na to:
▶ Aké špecifiká má podnikanie v oblasti prírodnej kozmetiky
▶ Ako zvládnuť dvojitý život – prechod zo zamestnania k podnikaniu
▶ Čo bolo pre ňu v začiatkoch najťažšie a ako sa jej podarilo vytrvať na tejto ceste
▶ Ako zvládnuť multitasking, t.j. výrobu, marketing, logistiku a všetko potrebné k fungovaniu.

Viac o mojom hosťovi

Lucka Kaplánová je vyštudovaná chemička, ktorú uchvátil proces výroby mydla tradičným spôsobom z prírodných surovín. V súčasnosti stojí za úspešnou značkou MUSK – Mydláreň u slečny Kaplánovej, v ktorej portfóliu sú prírodné dizajnové mydlá, tuhé šampóny ako aj ďalšie doplnky. Cieľom Musku je robiť veci jednoducho a zrozumiteľne. Aby každý rozumel zloženiu, vedel presne čo jeho mydlo obsahuje aj bez použitia slovníka. Lucka je mydlárkou s vášňou k akejkoľvek tvorivej činnosti, ktorá ju sprevádza počas celého života. Svoju vášeň v priebehu niekoľkých rokov povýšila na viac ako koníček, na úspešné podnikanie. Viac o MUSK-u a Lucke nájdete aj na jej webe.

O Kariérnej kaviarni

☕️ Kariérna kaviareň, to sú príbehy žien, ktoré hľadali a našli zmysluplnú prácu.
☕️ Rozhovory s hosťami o tom, ako sa vyvíjala práve tá časť ich života, ktorá je prepojená s profesiou, zamestnaním či podnikaním. Pre niekoho príbehy obyčajných žien, ktoré urobili neobyčajné veci, museli často vystúpiť zo zóny svojho osobného komfortu, aby sa dnes mohli realizovať v zmysluplnej práci.
☕️ Mnohé z mojich hostí sú ešte len na začiatku svojich projektov. Ušli však už veľký kus cesty a ešte väčší majú pred sebou.
☕️ Čo ich na tejto ceste drží na tej správnej strane, ako zistili, ktorým smerom majú ísť? To všetko preberieme v rámci jednotlivých dielov seriálu Kariérna kaviareň.

Viac záznamov mojich živých vysielaní nájdete na mojom youtube kanále.

Chcete viac tipov ako spoznať, či je práve teraz správy čas na zmenu práce?

Ak taktiež pociťujete v práci nespokojnosť a neviete, či je pre vás ten správny čas na zmenu, urobte si so mnou test.
Zistíte ako na tom ste so svojou spokojnosťou / nespokojnosťou v práci. A hlavne budete mať jasno v tom, či je vaša nespokojnosť krytá riešeniami.
Zmapujte vašu aktuálnu situáciu v rámci rýchlych otázok s vyhodnotením v mojom e-booku, ktorý je pre vás na stiahnutie úplne zdarma.