Príprava životopisu, motivačného listu a LinkedIN profilu

Pripravila som pre vás kompletný balíček pozostávajúci z úvodnej 60 minútovej online konzultácie, kde vám najskôr vysvetlím „teóriu“ okolo podkladov ako sú životopis, motivačný list a LinkedIN profil, ako nástroj vašej osobnej značky.

Spoznám vašu motiváciu pre pracovnú pozíciu, profesijné pozadie a už potom sa pustím do práce: pripravím vám životopis v modernej grafickej úprave, motivačný list, ktorý podporí vašu pozíciu vhodného kandidáta a LinkedIN profil, ktorý vám veľmi pomôže na vašej ceste hľadania práce.

Životopis a motivačný list sú vašou vizitkou a vstupenkou na pracovný pohovor. U  zamestnávateľa majú vzbudiť jasný záujem o osobné stretnutie s vami. Cieľom životopisu je preto dostať vás na pohovor, aby vás zamestnávateľ bližšie spoznal a potvrdil si či ste na obsadzovanú pozíciu vhodný kandidát.

Zámerne sa vyhýbam slovíčku ideálny – taký neexistuje 🙂 

Čo vám táto služba prinesie?

  • Naučíte sa aký je rozdiel medzi kvalitným životopisom a takým, ktorý zapadne v dave.
  • Pochopíte raz a navždy čo je cieľom životopisu a motivačného listu, že to nie je zbytočný výmysel zamestnávateľov.
  • Stratégiu, vďaka ktorej sa aj do budúcnosti naučíte sami napísať si životopis a motivačný list našitý na mieru pozícii, o ktorú sa chcete uchádzať.
  • Kvalitne pripravený životopis, motivačný list našitý priamo na mieru.
  • LinkedIN a váš profil na LinkedIN, ktorý bude vašim online životopisom a otvorí vám ďalšie možnosti pri hľadaní práce naprieč celým svetom.

110 €

Cena pozostáva z 60 minútovej konzultácie a následne vám pripravím životopis v modernej grafickej úprave, motivačný list a LinkedIN profil.

BONUS IBA KU KONZULTÁCII

Ku konzultácii si môžete doobjednať aj môj eBook „Zmyslupné pracovné pohovory“ za super cenu 9 € 

(cena eBooku samostatne je 29 €)

1. Kontaktujte ma

Ako si objednáte konzultáciu „Príprava životopisu, motivačného listu a LinkedIN profilu“?

Teším sa vášmu záujmu o konzultáciu so mnou. Objednáte si ju pomocou nasledujúcich jednoduchých krokov.

1. Kontaktujte ma

Ako prvý krok ma, prosím, kontaktujte s vašim záujmom prostredníctvom kontaktného formulára alebo jedným zo spôsobov v rámci kontaktných informácii.  Ujasníme si vašu predstavu o priebehu konzultácie ako aj vaše špecifické potreby.

2. Dohodneme si termín online stretnutia vyhovujúci obom

3. Samotná objednávka online konzultácie

V tomto kroku už prebieha objednávka samotnej konzultácie. Prosím, prečítajte si nižšie uvedené informácie, následne vyplňte objednávkový formulár a stlačte tlačidlo objednať konzultáciu.

Ako individuálna konzultácia „Príprava životopisu, motivačného listu a LinkedIN profilu“ prebieha?