Konzultácia a audit životopisu a motivačného listu

Životopis a motivačný list sú vašou vizitkou a vstupenkou na pracovný pohovor. U  zamestnávateľa majú vzbudiť jasný záujem o osobné stretnutie s vami. Cieľom životopisu je preto dostať vás na pohovor, aby vás zamestnávateľ bližšie spoznal a potvrdil si či ste na obsadzovanú pozíciu vhodný kandidát. Zámerne sa vyhýbam slovíčku ideálny – taký neexistuje 🙂 

Čo vám konzultácia prinesie?

  • naučíte sa aký je rozdiel medzi kvalitným životopisom a takým, ktorý zapadne v dave,
  • pochopíte raz a navždy čo je cieľom životopisu a motivačného listu, že to nie je zbytočný výmysel zamestnávateľov,
  • stratégiu, vďaka ktorej sa naučíte napísať si životopis a motivačný list našitý na mieru pozícii, o ktorú sa chcete uchádzať,
  • audit životopisu a motivačného listu – po konzultácii budete mať priestor zostaviť si podklady, ktoré mi následne zašlete na email. Životopis a motivačný list starostlivo prejdem a zašlem vám späť moje pripomienky ako ho vylepšiť. Tento postup vás nielen naučí zostaviť si podklady sami, navyše sa z väčšej časti aj na samotný pohovor pripravíte. Niekedy je totiž najťažšie, nájsť si čas na to, porozmýšľať, prečo ste zaujímavým kandidátom / kandidátkou práve vy.

70 €

Cena za 60 minútovú konzultáciu a offline audit životopisu a motivačného listu je 70 €.

BONUS IBA KU KONZULTÁCII

Ku konzultácii si môžete doobjednať aj môj eBook „Zmyslupné pracovné pohovory“ za super cenu 9 € 

(cena eBooku samostatne je 29 €)

Ako si objednáte konzultáciu „Životopis a motivačný list“?

Teším sa vášmu záujmu o konzultáciu so mnou. Objednáte si ju pomocou 2 jednoduchých krokov.

1. Vyberte si termín konzultácie

Ako  prvé si prosím vyberte termín konzultácie. Prehľad voľných termínov 60 minutových konzultácii nájdete v kalendári po kliknutí na tlačidlo „Zarezervovať si termín“ nižšie. Termín si prostredníctvom kalendára zarezervujte. Ak by Vám žiadny z ponúkaných termínov nevyhovoval alebo by ste mali individuálnu predstavu, napíšte mi. Po rezervácii pokračujte krokom č. 2.

2. Samotná objednávka online konzultácie

V tomto kroku už prebieha objednávka samotnej konzultácie. Prosím, prečítajte si nižšie uvedené informácie, následne vyplňte objednávkový formulár a stlačte tlačidlo objednať konzultáciu.

Ako individuálna konzultácia „Príprava na pracovný pohovor“ prebieha?