Kariérny koučing / poradenstvo

Aké miesto zohráva téma práce a profesie vo vašom živote? Ktoré z vašich presvedčení sú vaše a ktoré ste si osvojili cez rôzne spoločenské očakávania? 

Nechystáte sa zatiaľ na pracovný pohovor, pretože ste vo fáze, kedy riešite aká práca by bola pre vás vôbec tá ideálna? Kde začať? Aké mám možnosti? Ako zistím čo ma baví? 

Pozývam vás  porozmýšľať si nad témami, ktoré súvisia s kariérou či profesiou. Budem vás pritom sprevádzať metodikou koučovania, t.j. nebudem vám radiť, ale vhodne zvolenými otázkami budete nachádzať odpovede v sebe. Zo skúsenosti viem, že takéto odpovede vo vás zarezonujú omnoho viac a podnietia vás aj ísť do akcie. V prípade, ak potrebujete poradiť, zvolíme metodiku poradenstva, prípadne kombináciu. Je to len na vás.

Aké témy prinášajú klienti na tieto koučingové / poradenské stretnutia? Napr. aj tieto:

  • Zvažujete odchod zo súčasného zamestnania a neviete, či by to bolo v aktuálnej situácii dobré rozhodnutie?
  • Chystáte sa po materskej dovolenke späť do pracovného kolobehu a ste plná pochybností o svojich kvalitách, neveríte si?
  • Chodíte do práce a cítite stále, že niečo nie je v poriadku? Pociťujete nespokojnosť, vyčerpanie, rezignáciu? Prečo to tak je?
  • Chceli by ste sa pozrieť na vaše kariérne smerovanie a možnosti aké máte na trhu práce? Potrebujete pomôcť nasmerovať? 
  • Chcete zmeniť profesiu či odvetvie? Neviete ako na to a kde začať?

40 €

Cena za 60 minútovú konzultáciu je 40 €.

BONUS IBA KU KONZULTÁCII

Ku konzultácii si môžete doobjednať aj môj eBook „Zmyslupné pracovné pohovory“ za super cenu 9 € 

(cena eBooku samostatne je 29 €)

Ako si objednáte konzultáciu „Kariérny koučing / poradenstvo“?

Teším sa vášmu záujmu o konzultáciu so mnou. Objednáte si ju pomocou nasledujúcich jednoduchých krokov.

1. Kontaktujte ma

Ako prvý krok ma, prosím, kontaktujte s vašim záujmom prostredníctvom kontaktného formulára alebo jedným zo spôsobov v rámci kontaktných informácii.  Ujasníme si vašu predstavu o priebehu konzultácie ako aj vaše špecifické potreby.

2. Dohodneme si termín online stretnutia vyhovujúci obom

3. Samotná objednávka online konzultácie

V tomto kroku už prebieha objednávka samotnej konzultácie. Prosím, prečítajte si nižšie uvedené informácie, následne vyplňte objednávkový formulár a stlačte tlačidlo objednať konzultáciu.

Ako individuálna konzultácia „Kariérne koučing / poradenstvo prebieha?