O nenásilnej komunikácii s Dagmar Cmorej

V rámci 4. dielu seriálu „Kariérna kaviareň“, sme privítali Dagmar Cmorej, ktorej koncept nenásilnej komunikácie zmenil profesijný a osobný život.

Dagmar je lektorka nenásilnej komunikácie, ktorá sa špecializuje na nenásilnú komunikáciu s deťmi. Vytvorila projekt Komunikácia srdcom, ktorý pomáha rodičom rozprávať so svojimi deťmi a riešiť s nimi konflikty tak, aby si k sebe našli cestu a aby každý dostal to, čo potrebuje.

S Dagmar sa budeme rozprávať najmä o tom:
▶ ako sa dostala k lektorovaniu komunikačných zručností od práce farmaceutky
▶ ako jej tréningy nenásilnej komunikácie zmenili život viac ako štúdium farmácie a práca v nemocnici
▶ ako komunikovať (nielen) so svojimi deťmi prostredníctvom metodiky nenásilnej komunikácie
▶ ako môže správne zvolený štýl komunikácie zlepšiť naše vzťahy k iným a k najmä k sebe samej

Viac o mojom hosťovi

PharmDr. Dagmar Cmorej vyštudovala farmaceutickú fakultu na Karlovej Univerzite. Je mamou dvoch synov a jej veľkou záľubou je psychológia a komunikácia. Svoju profesnú dráhu sa rozhodla po 6-ročnej rodičovskej prestávke zmeniť a naplno sa venovať nenásilnej komunikácii, ktorá sa stala jej srdcovou záležitosťou.
Dagmarin príbeh o tom, ako jej štúdium konceptu nenásilnej komunikácie zmenilo život viac ako štúdium farmácie, ako aj jej projekt Komunikácia srdcom môžete nájsť na webe: www.komunikaciasrdcom.sk .

O Kariérnej kaviarni

☕️ Kariérna kaviareň, to sú príbehy žien, ktoré hľadali a našli zmysluplnú prácu.
☕️ Rozhovory s hosťami o tom, ako sa vyvíjala práve tá časť ich života, ktorá je prepojená s profesiou, zamestnaním či podnikaním. Pre niekoho príbehy obyčajných žien, ktoré urobili neobyčajné veci, museli často vystúpiť zo zóny svojho osobného komfortu, aby sa dnes mohli realizovať v zmysluplnej práci.
☕️ Mnohé z mojich hostí sú ešte len na začiatku svojich projektov. Ušli však už veľký kus cesty a ešte väčší majú pred sebou.
☕️ Čo ich na tejto ceste drží na tej správnej strane, ako zistili, ktorým smerom majú ísť? To všetko preberieme v rámci jednotlivých dielov seriálu Kariérna kaviareň.

Viac záznamov mojich živých vysielaní nájdete na mojom youtube kanále.

Chcete viac tipov ako spoznať, či je práve teraz správy čas na zmenu práce?

Ak taktiež pociťujete v práci nespokojnosť a neviete, či je pre vás ten správny čas na zmenu, urobte si so mnou test.
Zistíte ako na tom ste so svojou spokojnosťou / nespokojnosťou v práci. A hlavne budete mať jasno v tom, či je vaša nespokojnosť krytá riešeniami.
Zmapujte vašu aktuálnu situáciu v rámci rýchlych otázok s vyhodnotením v mojom e-booku, ktorý je pre vás na stiahnutie úplne zdarma.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *