Z korporátu k práci terapeutky

V rámci 3. dielu seriálu „Kariérna kaviareň“, som privítala Kristýnu Annu Gladiš, ktorá dala po rokoch strávených v korporáte výpoveď a začala sa venovať práci regresnej terapeutky. 

Ak ste si aj vy vo vašich najodvážnejších snoch predstavovali, že konečne odídete z korporátnej práce a bude vás živiť napríklad aj váš tajný koníček, aktivita, v ktorej ste odborník, ale neveríte si, žeby to mohlo fungovať, tento rozhovor je práve pre vás.

S Kristýnou sme sa rozprávali najmä o tom, aká bola jej cesta z práce v korporáte – známej automobilky, kde pracovala v oblasti plánovania logistických procesov a nákupu k práci regresnej terapeutky.
Kristýna vám odovzdá praktické tipy, ktoré jej pomohli a stále pomáhajú, aby sa dnes mohla naplno venovať tomu, čo ju baví.

V rozhovore s Kristýnou sa dozviete:
▶ ako sa vyvíjala jej potreba po zmene práce a kedy zistila, že je čas na zmenu
▶ aké praktické kroky začala postupne realizovať, aby sa pripravila na zmenu práce
▶ ako zvládala dvojitý život – zamestnanie v korporáte a prácu popri zamestnaní
▶ ako prekonala strach, ktorý sa spájal s odchodom zo stabilnej práce a čo by poradila práve vám 😊
Rozhovor si môžete pozrieť priamo na profile S Petrou na pracovnom pohovore, kde sa vysielanie automaticky spustí.

Viac o mojom hosťovi

Ing. Kristýna Anna Gladiš je mama, partnerka, kamarátka a hlavne sprievodkyňa minulými životmi a žena, ktorá chce meniť svet, pomáhať ľuďom nájsť lásku a radosť v ich živote. K tomuto svojmu poslaniu sa dostala postupne po rokoch práce v korporáte, v známej automobilke na pozíciach v oblasti logistiky a nákupu. Viac informácii o Kristýne nájdete na jej webe: www.kristynaannagladis.cz

O Kariérnej kaviarni

☕️ Kariérna kaviareň, to sú príbehy žien, ktoré hľadali a našli zmysluplnú prácu.
☕️ Rozhovory s hosťami o tom, ako sa vyvíjala práve tá časť ich života, ktorá je prepojená s profesiou, zamestnaním či podnikaním. Pre niekoho príbehy obyčajných žien, ktoré urobili neobyčajné veci, museli často vystúpiť zo zóny svojho osobného komfortu, aby sa dnes mohli realizovať v zmysluplnej práci.
☕️ Mnohé z mojich hostí sú ešte len na začiatku svojich projektov. Ušli však už veľký kus cesty a ešte väčší majú pred sebou.
☕️ Čo ich na tejto ceste drží na tej správnej strane, ako zistili, ktorým smerom majú ísť? To všetko preberieme v rámci jednotlivých dielov seriálu Kariérna kaviareň.

Viac záznamov mojich živých vysielaní nájdete na mojom youtube kanále.

Chcete viac tipov ako spoznať, či je práve teraz správy čas na zmenu práce?

Ak taktiež pociťujete v práci nespokojnosť a neviete, či je pre vás ten správny čas na zmenu, urobte si so mnou test.
Zistíte ako na tom ste so svojou spokojnosťou / nespokojnosťou v práci. A hlavne budete mať jasno v tom, či je vaša nespokojnosť krytá riešeniami.
Zmapujte vašu aktuálnu situáciu v rámci rýchlych otázok s vyhodnotením v mojom e-booku, ktorý je pre vás na stiahnutie úplne zdarma.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *