Ako nájsť zmysluplnú prácu počas materskej dovolenky

V rámci prvého dielu seriálu živých vysielaní Kariérna kaviareň som sa zhovárala s Majkou Cápovou, ktorá na materskej dovolenke zistila, čo ju v živote napĺňa a aké je jej životné poslanie. V  rozprávaní sa s nami podelí o svoj príbeh, ako nájsť zmysluplnú prácu počas materskej dovolenky. Rozhovor je taktiež určený pre tie z vás, ktoré hľadajú tipy na pohodový návrat do práce po materskej dovolenke.

Dozviete sa:
▶ Aká bola Majkina východisková pozícia, ktorá ju inšpirovala k zmene svojej profesie.
▶ Ako zistila, čo by ju bavilo a aké boli jej prvé kroky k vysnívanej práci.
▶ Ako si poradila s prekážkami a nedostatkom času počas materskej dovolenky.
▶ S akými výzvami sa najčastejšie stretávajú mamičky v období, keď sa plánujú vrátiť do práce.
▶ Tipy pre rodičov na materskej dovolenke, ako čo najlepšie zvládnuť či už návrat do práce, alebo zmenu svojej profesie a zamestnania.

Viac o mojom hosťovi

👉 Majka je aktuálne na materskej dovolenke s dvojročnou dcérkou Natálkou.
👉 Popri materskej pracuje na pozícií marketéra, pre známy mamičkovský projekt Čo dokáže mama, založila a buduje vlastný projekt pod názvom Spokojná mama. A ako od nej viem, aktuálne má aj rozpísanú knižku.
👉 Majka práve na materskej dovolenke zistila, čo ju v živote napĺňa a aké je jej životné poslanie.

O Kariérnej kaviarni

☕️ Kariérna kaviareň, to sú príbehy žien, ktoré hľadali a našli zmysluplnú prácu.
☕️ Rozhovory s hosťami o tom, ako sa vyvíjala práve tá časť ich života, ktorá je prepojená s profesiou, zamestnaním či podnikaním. Pre niekoho príbehy obyčajných žien, ktoré urobili neobyčajné veci, museli často vystúpiť zo zóny svojho osobného komfortu, aby sa dnes mohli realizovať v zmysluplnej práci.
☕️ Mnohé z mojich hostí sú ešte len na začiatku svojich projektov. Ušli však už veľký kus cesty a ešte väčší majú pred sebou.
☕️ Čo ich na tejto ceste drží na tej správnej strane, ako zistili, ktorým smerom majú ísť? To všetko preberieme v rámci jednotlivých dielov seriálu Kariérna kaviareň.

Viac záznamov mojich živých vysielaní nájdete na mojom youtube kanále.

Chcete viac tipov ako sa lepšie pripraviť na návrat do práce po materskej dovolenke?

Natočila som pre vás video v trvaní 38 minút, ktoré si môžete pustiť kdekoľvek a pri akejkoľvek činnosti. Naštartuje u vás proces zmeny – prípravy na pohodový návrat do pracovného života.

5 tipov na čo sa zamerať pri definovaní stratégie zmeny práce, reflexie materskej dovolenky, organizovania návratu do práce a samotného pohovoru.

A to všetko zDARma!

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *