Ako povýšiť hobby na podnikanie

V rámci druhého dielu seriálu živých vysielaní Kariérna kaviareň som sa zhovárala s Katkou Zeleníkovou,  spolumajiteľku predajne a požičovne ergonomických nosičov a šatiek a tiež Detského interiérového ihriska Pajko.
S Katkou sa budeme rozprávať najmä o tom, aká bola jej cesta od pozície projektovej manažérky k podnikateľke v oblasti produktov a služieb pre deti. Môžete sa tešiť na inšpiratívne rozprávanie s praktickými tipmi, ktoré Katke pomohli povýšiť svoje hobby na podnikanie.

Dozviete sa:
▶ ako zistiť, či má moje hobby potenciál pretransformovať sa na úspešné podnikanie?
▶ ako začať a vytrvať na ceste hobby – podnikania
▶ ako využiť zručnosti, ktoré už máte vo svojom podnikaníKatkou Zeleníkovou

Viac o mojom hosťovi

▶ Katka Zeleníková je mamička na rodičovskej dovolenke, má 2 dcérky, 5-ročnú Hanku a 2,5-ročnú Janku. 
▶ Z aktívneho pracovného života, kedy pracovala ako projektový manažér na univerzite, prepadla naplno rodičovským povinnostiam. Katkiným hlavným koníčkom je kváskovanie, ku ktorému ju priviedla hlavne dcérkina alergia.
▶ Počas materskej dovolenky spoznala veľa skvelých mamičiek a s jednou z nich sa pustili do spoločných aktivít, ktoré postupne rozvíjajú. Vlastnia predajňu a požičovňu ergonomických nosičov a šatiek a tiež Detské interiérové ihrisko Pajko. 

O Kariérnej kaviarni

☕️ Kariérna kaviareň, to sú príbehy žien, ktoré hľadali a našli zmysluplnú prácu.
☕️ Rozhovory s hosťami o tom, ako sa vyvíjala práve tá časť ich života, ktorá je prepojená s profesiou, zamestnaním či podnikaním. Pre niekoho príbehy obyčajných žien, ktoré urobili neobyčajné veci, museli často vystúpiť zo zóny svojho osobného komfortu, aby sa dnes mohli realizovať v zmysluplnej práci.
☕️ Mnohé z mojich hostí sú ešte len na začiatku svojich projektov. Ušli však už veľký kus cesty a ešte väčší majú pred sebou.
☕️ Čo ich na tejto ceste drží na tej správnej strane, ako zistili, ktorým smerom majú ísť? To všetko preberieme v rámci jednotlivých dielov seriálu Kariérna kaviareň.

Viac záznamov mojich živých vysielaní nájdete na mojom youtube kanále.

Chcete viac tipov ako sa lepšie pripraviť na návrat do práce po materskej dovolenke?

Natočila som pre vás video v trvaní 38 minút, ktoré si môžete pustiť kdekoľvek a pri akejkoľvek činnosti. Naštartuje u vás proces zmeny – prípravy na pohodový návrat do pracovného života.

5 tipov na čo sa zamerať pri definovaní stratégie zmeny práce, reflexie materskej dovolenky, organizovania návratu do práce a samotného pohovoru.

A to všetko zDARma!

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *